Këto janë 17 meshkujt më të bukur shqiptarë sipas revistës prestigjoze “The Revue” (Foto)

15:12 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

“17 mëshkujt më të bukur shqiparë” ka qënë një ndër artikutj e revistës së njohur amerikane “The Revue”.

Lista kryesohet nga Capital T dhe ndër to janë futbollistë dhe aktorë të cilët janë të njohur në barë botën.

1. Trim Ademi (Capital T)

2. Rigels Rajku (Noizy)

3. Patrick Rukaj

4. Blerim Destani

5. Ilir Etemi

6. Lorik Cana

7. Niko Pepaj

8. Bastri Krasniqi

9. Pajtim Kasami

10. Ledri Vula

11. Edi Jusaj

12. Alban Skënderaj

13. Valdrin Muriqi

14. Getoar Selimi

15. Dren Abazi

16. Emir Bajrami

17. Seven Saraqi

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400