Khloe Kardashian zbulon si e pagëzoi vajzën

10:15 / E martë, 17 Prill 2018
Një nga femrat më të komentuara në familjen Kardashian është edhe Khloe Kardashian.

Bukuroshja këto ditë ka sjellë në jetë vajzën, lindje kjo që bëri bujë në shtypin rozë në gjithë botën.

Në rrjete sociale, ajo ka bërë publik emrin e vajzës, të cilën e ka pagëzuar True Thompson, duke i bërë asaj dedikim prekës.

Krahas gjithë atyre thashethemeve që kanë qarkulluar për ndarjen e çiftit, duket se Khloe e ka falur Tristanin dhe në rrjete sociale ka thënë që janë “prindër krenarë”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400