Kida mahnitë me dukjen e re! (Foto)

16:21 / E mërkure, 11 Janar 2017

Orhidea Latifi-Kida sigurisht se është një ndër emrat më të kërkuar në showbizin shqiptarë.

Ndërsa kjo e fundit përpos këngëve të shumta që ka publikuar, tani është fokusuar edhe në realizimin e një fotosesioni që e shpalos krejtësisht një pamje tjetër të saj.

Kida, flokë të zeza, të gjata e veshur me shumë stil duket para aparatit të fotografistit në fjalë.

Nuk dihet nëse ky ndryshim do të sjellë edhe ndonjë videoklip të ri apo thjeshtë përfundon me këtë fotosesion por sigurisht se kjo e fundit ka arritur të duket ndryshe por mahnitshëm.

Se çfarë do të sjellë tani e tutje ajo,mbetet të shihet.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400