Kim Kardashian del vetëm me sytjena në qytet (Foto)

01:09 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë se është në gjendje që të bëjë çdo gjë vetëm që të bije në sy.

Image result for kim kardashian

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet e zhveshur teksa po kryente obligimet e saj në qytet.

Image result for kim kardashian

“Është e premte” ka shkruar Kimi..

Ndryshe, atë e shohim të veshur me një palë pantallona numër të madh kombinuar me këpucë dhe normalisht sytjena.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400