Kim Kardashian kaq seksi edhe në trenerka (Foto)

15:48 / E shtunë, 13 Janar 2018

Kim Kardashain konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë.

Family is everything: Kim and  Kanye West are expecting their third child - a daughter - via surrogate; they are parents to four-year-old daughter North and two-year-old son Saint

Njëra nga arsyjet është për shkak të formave bombastike që ajo ka edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

Goddess: The mother of two chose charcoal velvet leggings, which showed off her famous curves

37 vjecarja së fundi është parë veshur me trenerka dhe atleta kurse trupi i saj ekspozohej shumë./Indeksonline/

Glowing: Kim Kardashian was spotted in Beverly Hills while sporting leggings and a heavy winter coat on FridayFlawless: The 37-year-old entrepreneur showed off her hourglass figure in the skintight bottoms

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400