Kim Kardashian ngre temperaturat (Foto)

16:09 / E mërkure, 08 Gusht 2018

Ajo kurrë nuk nguron të flasë me “gjuhën” e trupit.

Dhe Kim Kardashian provoi “forcën” duke postuar një foto me bikini të bardha që lënë pak vend për imagjinatën e fansave në Instagram.

37-vjeçarja ekspozon kthesat e saj të bollshme në kuadër të prezantimit të linjës së saj të re të parfumeve Kimoji.

Duke u përpjekur për të bërë përshtypje, stuhia Kim zbuloi gjoksin dhe të pasmet seksi në një numër jo normal bikinish.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400