Kjo bukuroshe është kandidate për deputete

14:37 / E premte, 19 Maj 2017

 

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka hartuar listën për deputetë që do të garojnë për zgjedhjet e qershorit.

Emra të vjetër dominojnë në garën për t’u bërë anëtarë të ri tw parlamentit.

Edhe tek femrat ka pak risi. Dallimin e bënë regjisorja e njohur, Elmaze Nura, shkruan Magazina.al

Profesoresha e Fakultetin e Arteve, është njëra ndër femrat e AAK-së që do garojë për t’u bërë deputete.

elmaze-nura

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400