Kjo bukuroshe është vajza e komandantit të UÇK-së

22:53 / E hëne, 23 Prill 2018

 

Nuk është këngëtare as aktore, por ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe e gjitha kjo falë pamjes së saj.

Donika është vajza e ish-komandatit të UÇK’së dhe ish- Ambasadorit të Kosovës në Shqipërisë, Sylejman Selimit.

Donika përveç pamjes, shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale, duke treguar edhe pasionin e saj për vetura luksoze që tashmë edhe i posedon.

Magazina.al, ju sjell disa fotografi të Donikës, vajzës së Sylejman Selimit.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400