Kjo është dhurata e Greta Koçit për Xhensilën dhe vajzën e saj

22:35 / E enjte, 12 Korrik 2018

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe komediani Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë një emër shumë të veçantë, e që është Ajka, shkruan lajmi.net.

Përpos nga familjarët dhe miqtë, Xhensila dhe Besi urime kanë marrë edhe kolegët e tyre.

Është Greta Koçi  ajo e cila përveç se uroi prindërit Kallaku, bëri për ta një dhuratë modeste të cilën e shpërndau në rrjetet sociale.

Fjala është për një tufë lulesh dhe tullumbace ngjyrë rozë!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400