Kjo është familja e madhe e Malësorit

00:53 / E enjte, 26 Prill 2018

 

Kënga “Kthehuni” mund të cilësohet si kryevepra e këngëtarit.

Malësori, i cili përveç projekteve muzikore, ai gjithashtu shpesh herë këndon për bashkatdhetarët e largët në Amerikë, shkruan Kosvarja.

Vizitat e këngëtarit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të shpeshta, ndërsa kësaj radhe ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram takimin me dajët e tij.

Siç duket Malësori është përmalluar aq shumë me dajtë, të cilët ka vendosur ti vizitojë, në Los Anxhelos të Kalifornisë.

“Ku ka ma mirë se te dajat”, e ka përshkruar ai fotografinë, i cili shihet i lumtur pranë familjes së madhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400