Kjo është intervista më serioze e ‘”lukmanit”

15:25 / E premte, 18 Maj 2018

Aktori Ernest Zymberi është i njohur nga seriali ‘O sa mirë’.

Ai luan rolin e ‘Llukmanit’, djalit nga Presheva, shkruan arbresh.info.

I ftuar në emisionin n’ZOOM aktori i njohur u paraqit më ndryshe nga se jeni mësuar ta shihni.

Kjo është intervista më serioze e ‘Llukmanit’.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400