Kjo është mënyra më e mirë e saj për t’ju thënë fansave “Mirëmëngjesi!” (Foto)

09:46 / E enjte, 12 Janar 2017

Modelja e rrjeteve sociale Amanda Elis Lee, di t’ia uroj fansave të saj një mirëmëngjesi.

E veshur me një fustan të kuq të shkurt dhe mjaft të ngushtë ajo edhe njëherë tregon asestet e saj bombastike.

Në këtë mëngjes, ajo di më së miri se si t’i zgjojë më shpejt fansat e saj meshkuj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400