Kjo është motra e BabyGee dhe ngjanë shumë me këngëtaren

09:36 / E enjte, 14 Qershor 2018
Sot ka festë në familjen e BabyGee.

Kjo pasi motra e këngëtares së njohur feston ditëlindjen,

Ishte BabyGee ajo e cila ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën shihet ngjashmëria e madhe që ato kanë mes vete.

Dyshja madje janë edhe shoqe shumë të mira dhe këtë e ka treguar edhe vetë BabyGee shumë shpesh.

Kujtojmë se këngëtarja së fundmi u bë emri që shihej më së shumti në kryetitujt e mediave rozë shkak i konfliktit që pati me shoqen e saj ndërsa sa i përket projekteve muzikore është kënga ‘Mos u nal’ e fundit që e ka publikuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400