Kjo është vila super luksoze që Xhensila dhe Besi e kanë në Gjirin e Lalzit

20:51 / E hëne, 23 Prill 2018

 

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë çifti më i admiruar për publikun.

Hapat e tyre të parë që nisën krejt papritur, bën që dyshja të lidhen shumë me njëri-tjetrin dhe të premtojnë që dashuria e tyre të zgjasë deri në pafundësi, shkruan lajmi.net

Xhensila dhe Besi janë njoftuar në rrugë kur ai e kishte ngacmuar këngëtaren dhe se nëna e Xhensilës ishte ajo e cila e aprovoj një gjë të tillë si në shaka pasi ishte bashkë me vajzën e saj në atë moment.

Sot dyshja janë martuar dhe po presin fëmijën e tyre të parë poashtu po bëjnë një jetë prej luksi.

Imazhe brenda shtëpisë së tyre kemi parë shpesh mirëpo në një paraqitje për ‘E diela shqiptare’ ata u kanë treguar publikut edhe vilën super luksoze të cilën e kanë në Gjirin e Lalzit, vendlindjen e Besit

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400