Kjo foto e Jehonës, e bën atë Kim Kardashian shqiptar (Foto)

02:06 / E diell, 13 Gusht 2017

Avokatja seksi, që jeton dhe vepron në SHBA ka treguar këto asetin e saj, gjoksin e madh, derisa fansat dhe ndjekësit e saj në Instagram e kanë krahasuar atë me bukuroshen dhe pasaniken Kim Kardashian.

Jehona edhe në këtë foto ka ekspozuar gjoksin gjigant.

Ajo është njëra prej femrave që po pëlqehen sot nga masa e gjerë, pak e kolme por seksi.

Ndoshta, avokatja do të mendojë për ta ndërruar profesionin dhe të bëhet edhe ajo një seks simbol shqiptar, duke e kaluar në këtë rast edhe motrën e saj Afërditën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400