Kjo këngëtare sjell një super këngë për Shën Valentin

20:33 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Shën Valentini ka ardhur e më të edhe shumë këngë interesante.
Disa balada por kësaj radhe kemi zgjedhur një këngë ritimike por që është e mbushur përplot vargje dashurie.

Është kjo këngëtarja Alberita Preni e cila sot ka dhënë premierë këngën “Marre”, një këngë që është plot ritëm me një tekst dashurie të shkruar nga Petro Xhori dhe GT.

E muzika është bërë nga kantautori i njohur shqiptar Irkenc Hyka.

Kënga është dhënë premier sot dhe shumë shpejt është duke arritur në 10 000 klikime

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400