Kjo nuk pritej! Zanfina do të bëhet nënë?

14:26 / E enjte, 12 Korrik 2018

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

 

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

E mbrëmë Zanfina u është përgjigjur një mori pyetjesh, ku njëra prej tyre ishte edhe kur do të bëhej nënë.

“Kur të është kismet”- është përgjigjur Zanfina.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400