Kjo seksbombë ka me ju lanë vërtetë pa frymë (foto +18)

11:49 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Ajo ka humbë shumë peshë për gjashtë javë, për m’u dokë sa ma mirë në “Celebrity Big Brother”.

 

Dhe, Bianca Gascoigne i ka kallxue rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, derisa ka pozuar  me veshje të mbrendshme seksi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400