Kjo veshje e Elvanës kushton 700 euro!

12:28 / E mërkure, 14 Mars 2018

Këngëtarja Elvana Gjata kohët e fundit ka publikuar në rrjete sociale foto mjaft të këndshme ku duket se është në xhirimet e ndonjë produksioni të ri muzikor.

Mirëpo duket një nga veshjet e fundit të publikuara prej saj duket se arrin në shifrën e 700 eurove.

Bëhet pikërisht fjalë për këtë “jumpsuit” i cili vjen nga një markë mjaft e njohur botërore. Nuk është hera e parë që çmimet e veshjeve të vipave kanë interes.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400