Kjo video e tregon se çfarë trupi ka Aurela Hoxha (Video)

18:23 / E mërkure, 11 Janar 2017

Aktorja dhe modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha ka një fizik për lakmi.

Në verën e vitit të kaluar ajo na ka “furnizuar” me foto të ndryshme secila më seksi se tjetra.

Hoxha ka treguar nostalgji për ditët verore, duke shpërndarë një video disa sekondëshe në llogarinë e saj në Instagram.

Se sa në formë janë linjat e saj mund ta shihni në videon e mëposhtme.

 

current mood ?? -4?

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on Jan 11, 2017 at 8:59am PST

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400