Klajdi Haruni ka ditëlindjen, fjalët e Florit prekin në zemër!

12:37 / E hëne, 18 Qershor 2018

Gjatë ditës së sotme këngëtari Klajdi Haruni feston ditëlindjen.

Urimet e para ai i ka marrë nga pjesëtarët e labelit Threedots si Flori Mumajesi dhe  Bruno. Mumajesi ka publikuar një foto sëbashku dhe krahas saj ka shkruar:

“Kohet e veshtira na bejne dhe me te forte, kohet me lumturi si sot na motivojne… Gezuar ditelindjen vellai im. Me fat qe te kam,”-përfundon Flori.

Ndërkohë Bruno ka shkruar: “Gezuar ditelindjen shpirti im Jam me fat qe je pjese e jetes time.”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400