Kot lodheni, fytyra e Gigi Hadid është perfekte! (Foto)

20:26 / E enjte, 12 Tetor 2017

Supermodelja e famshme vazhdon të jetë tejet e angazhuar në karrierën e saj.

Gigi Hadid ka realizuar një fotosesioni për “Maybelline”.

Fytyra e saj padyshim që nuk ka vërejtje. Si gjithmonë Hadid duket vezulluese dhe e artë!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400