Kourtney Kardashian “çmend” Japoninë me veshjen e saj (Foto)

18:44 / E martë, 13 Mars 2018

Njëra prej motrave të famshme Kardashian, Kourtney ka bërë të ditur se është njëra prej femrave më me stil në botë.

Ajo së fundmi ka pozuar e veshur në mënyrë perfekte me një detaj të kombinuar në mënyrë të përsosur, çorape me sandale.

Ndryshe, Kourtney është nënë dhe ka arritur të ruaj format e saj

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400