Kourtney si Kimi, trullos plazhistët me të pasmet seksi

19:47 / E hëne, 27 Gusht 2018

Ajo ndoshta gëzon më së paku famë në mesin e motrave Kardashian-Jenner, por kur bëhet fjalë për atë që ato njihen më së shumti, prapanicën e madhe, Kourtney duket se s’dallon shumë prej Kimit dhe të tjerave.

Ylli televiziv amerikan ka tërhequr vëmendjen e shumëkujt në Meksikë, teksa ka dalë në plazh.

E veshur me një bikini të verdhë, jo pak njerëz janë trullosur nga trupi i saj fantastik, ditë më parë.

Zeshkanja 39-vjeçare është komentuar sidomos për formën joshëse të të pasmeve të saj.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/kourtney-si-kimi-trullos-plazhistet-me-te-pasmet-seksi-570550/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400