Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, kaq bukur nuk i kemi parë asnjëherë

22:35 / E martë, 13 Mars 2018

 

Janë çifti më i përfolur i jetës publike. Anita dhe Ramush Haradinaj, ani pse të dy të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë për njëri tjetrin,përcjell ORAvip.

Si kryeministër, Ramushi është shumë i përkushtuar punës,por asnjëherë nuk e ka lënë anash familjen.

Njëjtë vepron edhe e zonja e shtëpisë, Anita. Përkundër angazhimeve të saj në profesionin si moderatore dhe në punët e shtëpisë, ajo gjen kohë të i përkushtohet burrit të saj e ta bëj atë sa më të lumtur.. Të veshur dy njësoj, ata duken shumë bukur krah njëri-tjetrit..

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400