Ku po shkon Gjiko dhe me kë? (Foto)

16:18 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Në këto ditë me reshje borë, shumë artistë kanë zgjedhur të pushojnë disa ditë në vendet malore.

E njëri nga ta është edhe këngëtari i njohur Gjiko.

Por, se ku ka vendosur të shkojë Gjiko të skijojë e me kë mbetet të shihet.

Kujtojmë se edhe moderatorja e “Elite Zone”, Elita Rudi ka zgjedhur Bjeshët e Nemuna këto ditë pushimi.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400