Kunata e Kim Kardashian provokon me asetet e saj (Foto)

08:11 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Blac Chyna ose e njohur më ndryshe si kunata e Kim Kardashian vazhdon të provokojë.

Chyna, ka realizuar një fotosesion me anë të të cilit ka nxjerrë në pah format trupore.

Është gjoksi dhe të pasmet e saj ato që duken më në formë se kurrë.

Kujtojmë se Chyna javë më parë është bërë nënë për herë të pare.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400