Kur fillon jeta e vërtetë! Tregon Afrona Dika (Foto)

18:13 / E mërkure, 11 Janar 2017

E fejuara e këngëtarit Blero, Afrona Dika ka një mesazh interesant për shumicën e fansave të saj

Ajo në një postim në Instagram ka treguar se kur fillon jeta e vërtetë.

“Life begins at the end of your comfort zone” (Jeta fillon në fund të zonës së juaj të rehatshme), ka shkruar ajo.

Për më shumë Afrona pritet që të jetë në krahët e Bleros gjatë këtij viti derisa ata u fejuan gjatë një emisioni televizivë në Kosovë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400