Kur kalëron kjo bukuroshe, “digjet rrjeti” (Foto)

21:30 / E hëne, 20 Gusht 2018

Katie Price (40) ka treguar gjoksin e saj bombastik derisa është duke kaluar pushimet romantike me të dashurin Kris Boyson (29) në Tajlandë.

Ata kanë qenë të pandashëm qëkurse u paraqiten në publik në maj.

Katie Price dhe i dashuri i saj Kris Boyson është parë duke kalëruar në plazhet e bukura të Koh Samui, gjatë një pushimi familjar në Tajlandë.

Ylli i “Loose Women” – e cila ka katër kuaj të saj – duket në elementin e saj derisa kalëron mbi kafshën duke ja mbajtur dorën të dashurit të saj 29 vjeçar.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400