Kur Leartes i dalin kah dy Shyhrete

22:17 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

Learta Jakupi pa mëdyshje mund të cilësohet si një ndër personazhet më të përfolur të vitit. U tha e u shkruajt shumë për të, duke e bërë emër tejet të lakuar, shkruan “Kosovarja”.

Learta, reja e këngëtares Shyhrete Behluli, u ka bërë konkurrencë edhe këngëtareve, pasi ajo ishte më prezente në media se sa që janë shumë nga këngëtaret tona, të cilat përpiqen fuqishëm të bien në sy, por kot.

Dihet që mardhënia e Leartes me vjehrrën është e mrekullueshme. Ishte Shyhretja ajo që e uroj përzemërsisht nusen për ditëlindje, duke treguar se e ka për qejfi, shkruan “Kosovarja”.

Në një foto ku shihen re e vjehërr, e ku duken mjaftë bukur, në prapavijë është edhe një foto e madhe e Shyhretes.

Dy Shyhrete në një vend. Se ka lehtë, Learta.

isnide

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400