Kur Yllka Kuqi u martua, nuse më të bukur nuk keni parë

18:06 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Yllka Kuqi së fundi u bë këngëtarja më e kërkuar në tregun muzikor. Shquhet për talentin që ka në këndim dhe vlerësohet si një këngëtare shumë profesioniste.

Ajo tani iu bashkua edhe këngëtarëve të muzikës popullore, pasi si zhanër është një nga më fitimprurësit, përcjell orainfo.

Yllka e re në moshë i dha fund beqarisë së saj dhe pamja e saj si nuse bëri bujë mediatike.

Me fustan të bardhë dhe krah mashkullit më të dashur në jetën e saj, ajo kurorëzoi dashurinë me martesë.

Yllka është prej nuseve më të bukura që keni parë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400