Kush janë loqkat e Big Mames (Foto)

16:38 / E martë, 17 Tetor 2017

 

Big Mama zuri vendin e parë në mediat rozë për shkak të ndryshimit drastik si në pamje ashtu edhe në stil.

E veshur me një fustan elegant, Bigi mahniti të gjithë, ku edhe shumica nuk kanë besuar që është ajo.

Por, kjo pamje i solli edhe diçka tjetër asaj.

Ajo menëjëherë u shoqërua me dy super meshkuj të cilët me shumë të drejtë i quajti edhe ‘loqka’.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400