Kushtrimi sot ka ditëlindjen, Learta i organizon festë madheshtore

00:21 / E enjte, 22 Mars 2018

 

Kushtrimi sot ka ditëlindjen, prandaj edhe nuk shpëton në privatësi festa e tij familjare, si djali dhe burri i dy femrave që krysojnë mediet çdo ditë.

Learta është ajo që u përkujdes për organizmin e festës dhe bashkë me djalin e saj, e surprizuan atë, përcjell ORAvip.

Me një torte kaq të bukur dhe me djalin e tyre si dhurata më e mirë e kësaj ditëlindje, djali i Shyhretës festoi ditëlindjen.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400