Ky deputet do të bashkëpunojë me 2Ton?

12:06 / E martë, 17 Prill 2018

Labinot Tahiri deputeti nga radhët e AKR-së për emisionin e mëngjesit në Televizionin 7 ka bërë të ditur që së shpejti ai do të sjellë një bashkëpunim me 2Ton,

Por Tahiri nuk ka dashur të flasë për detaje lidhur me këtë bashkëpunim.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400