Ky detaj ju ka ikur nga klipi i ri i Encës

13:56 / E diell, 26 Gusht 2018

Enca Haxhia sapo ka lansuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Rendez Vous”, të cilën Enca e sjell të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe këngëtarja merr vëmendjen me skenat e ‘nxehta’ në klipin e këngës.

Në një prej skenave, Enca shfaqet duke konsumuar lëndë narkotike, duke treguar edhe një herë që nuk ngurron ta konsumojë haptas.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vetë Enca, producent Big Deal, ndërsa videoja është punuar nga “Pro Video”. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400