Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

10:53 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Nesër nisë Botërori ‘Russia 2018’ dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës

‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip është klikuar 17 milionë herë.

E para fillimit të një suksesi tjetër të saj, Era Istrefi destinacion e ka pasur Xhamajkën. Drejt udhëtimit për atje, këngëtarja kosovare e ka publikaur një foto në Instastory ku shihet me një çantë.

”Xhamajka, ti je e radhës”, ka shkruar Era pranë fotos.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400