Ky stil i ri i flokëve e bën Norën tejet joshëse

14:49 / E mërkure, 08 Gusht 2018

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi shquhet për pamjen e saj të mahnitshme.

 

Ajo shpesh ndërron stilin e flokëve siç është rasti në këto imazhet që ka publikuar para pak çastesh në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Nora tashmë është bërë një brune seksi, stil ky që i shkon tejet shumë artistes shqiptare. Sa i përket karrierës muzikore Istrefi është goxha aktive si në projekte ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme.

“As ni gotë”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga Istrefi e që është kritikuar tejet shumë nga ndjekësit për skenat e ‘nxehta’ të Norës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400