Kylie Jenner po martohet?

12:04 / E shtunë, 25 Gusht 2018

 

Kylie Jenner dhe Travis Scott thuhet se po diskutojnë martesën.

21-vjeçarja dhe Travis, 26 vjeç, të cilët janë prindër të vajzës gjashtë-vjeçare Stormi, janë bërë ‘të pandashëm’ gjatë muajve të fundit e që siç duket kanë planfikuar edhe martesën, shkruan dailymail përcjell lajmi net.

Një burim shpjegoi: ‘Kylie dhe Travis kanë qenë të pandashëm kohët e fundit dhe dashuria e tyre për Stormi thjesht duket se i sjell ata më afër’.

Kylie ishte përfshirë më parë në një marrëdhënie të trazuar me reperin Tyga por nëna e saj Kris Jenner është e kënaqur të shohë të bijën me Travisin.

I brendshmi i tha Entertainment Sonte: “Kur Kris sheh Kylie dhe Travis së bashku, ajo është e bindur se ata janë në rrugën e duhur’.

“Në fillim ajo u shqetësua për Kylie pasi filloi një familje kaq të re. Kris e di se Kylie bën atë që dëshiron Kylie, prandaj Kris thjesht kishte shpresuar për të mirë.

Se kur do të martohen çifti ende nuk kanë bërë të ditur asgjë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400