Kyra, modelja seksi e fiksuar pas sporteve ekstreme

15:09 / E premte, 17 Nëntor 2017

Kyra Santoro është njëra nga modelet e momentit. Ka pozuar për “Sports Illustrated” dhe është e pasionuar pas sporteve ekstreme.

24-vjeçarja nga Kalifornia është zgjedhur modelja e vitit për të pozuar rrobat e plazhit për “Sports Illustrated”. Bukuroshja është një tifoze e çmendur e Lakers ndërsa është rritur duke bërë skateboarding, wakeboarding (sërf në ujë) dhe ka praktikuar gjithashtu gara me motoçikleta.

Në moshën 22-vjeçare ajo ka pozuar gjithashtu për prestigjiozet si “Maxim” ose “Men’s Health” por disa vite më parë ajo ishte thjesht njëra nga vajzat seksi të “Instagram”.

Por fati i saj erdhi pasi një agjenci e vuri re bukurinë e saj dhe e futi në botën e modelingut ku po korr mjaft sukses.

Image result for Kyra Santoro

Image result for Kyra Santoro

Related image

Related image

Image result for Kyra SantoroImage result for Kyra Santoro

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400