Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet(Foto)

19:21 / E martë, 13 Mars 2018

 

Që nga martesa me Labin, emri i Qëndresës u bë i njohur në shtypin rozë.Ajo dhe Labi kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë vitin e kaluar.

 

Sot, lirisht mund të themi se ajo është një nga bashkëshortet më të komentuara në estradë.

E duket se duke qenë fytyrë e njohur për publikun, edhe kujdesi ndaj vetes në çdo paraqitje nuk mungon, por kësaj radhe ajo ka habitur me pamjen e saj!

Është Labi ai që ka publikuar një fotografi ku çifti shihen shumë të lumtur pranë njëri tjetrit, por ajo çfarë bie në sy teksa sheh fotografinë është pamja e Qëndresës e cila duket krejtësisht ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim. E veshur me të zezë, po e pa grimuar Qëndresa po duket jo dhe aq mirë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400