Lë pas Monika Beluçin, kjo është femra më e bukur në botë

21:02 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

Bukuria e grave aziatike ka qenë gjithmonë legjendare, ndërkohë që dhjetëra prej tyre janë bërë të famshme si aktore, këngëtare apo modele.

Shumica e njerëzve mendojnë se ato janë magjike, por më e bukura prej tyre mbetet padyshim ish miss India.

Aktorja nga India, Aishwarya Rai, konsiderohet pa dyshim si femra më e bukur në botë. Ajo njihet shpesh si Monika Beluçi indiane. Aktorja madje është zgjedhur e para në një sondazh të realizuar enkas për të votuar femrën më të bukur nga fytyrat e ekranit anekënd botës.

Përveçse është absolutisht mahnitëse, Aishwarya është shumë inteligjente dhe flet 4 gjuhë të huaja. Ajo vazhdon të mbetet edhe sot më e bukura në botë, pavarësisht se mori titullin e në vitin 1994./joq

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400