Learta në Stamboll, po shikoni sa ka ndryshuar pamja e saj!

00:52 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Edhe Learta nuk mundi të rezistoj pa e vizituar Stambollin. Ajo po shoqërohet nga burri dhe djali i saj, përcjell ORAinfo.

Të vizitosh një vend si Stambolli është e pamundshme t’i rezistosh tendencies për të treguar publikisht se gjendesh në qytetin më turistik.

Të njëjtën e ka bërë edhe Learta, po ajo që bie në sy në foton e saj është ndryshimi në pamje i Leartës.

Si duket ajo po rikthehet sërish në linjat e dikurshme edhe pas lindjes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400