Ledina Çelo “nxeh keq” Dubain me linjat seksi!

20:41 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare, e cila gjithnjë është shquar për linjat e saj.

Këtë herë së bashku me familjen e saj Ledina është duke kaluar disa ditë relaksi në diellin e Dubait.

Por sigurisht ajo që bie më tepër në sy janë linjat e mrekullueshme që Çelo nuk nguron për asnjë çast t’i ekspozojë. Këtë herë Çelon e shohim të veshur me një rroba banjo trup që e tregon më seksi se kurrë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400