Ledri Vula me këngë të re! (Foto)

19:00 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ledri Vula ka befasuar fansat e tij.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka treguar se projektin e ri e ka thuajse gati.

15.10.2017, ora 14:00 supozohet të jetë dita dhe ora e lansimit.

Ndryshe, Ledri është njëri ndër reperët më aktiv të skenës muzikore shqiptare

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400