Ledri Vula në krahë të dy politikaneve të njohura kosovare (Foto)

17:44 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Ledri Vula është ndër reperët më të pëlqyer kosovar, jo vetëm për muzikën që ai bënë por edhe dukjen e tij.

Ledri në disa fotografi që ua sjell Indeksonline shihet duke bërë selfie ne dy politikane kosovare Vlora Dumoshi dhe Doruntinë Maloku.

Sigurisht që të tre ata dukën shumë bukur dhe të kënaqur teksa shkrepin një selfie.

Ndryshe Ledri e kemi parë me shumë femra të shoubizit por jo edhe me politikane

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400