Legjendat e skenës japin forcë për çiftin me jetën plot dhimbje

08:26 / E diell, 18 Shkurt 2018

‘Dua të të bëj të lumtur’ ka filluar sezonin e tij të dytë plot emocione dhe lotë.

Historia e dytë e prezantuar ishte ajo e Julit dhe Eriolës. Një shpërthim tritoli i ndryshoi jetën Julit i cili vjen në Top Channel për të falënderuar bashkëshorten e tij që ishte mbështetje për kohët e vështira.

Krah tij për të bërë më të bukur surprizën e Julit ishin dhe dy aktorët e mëdhenj të skenës aktori Robert Ndrenika dhe Rikard Larja.

‘C’tu them nuk është e letë edhe jetajonë nuk ka qëne e letë të sikleteve të natyrave të ndryshme. Tani që takova Julin kujtova ‘Lulin e vocër’ .Dramë si kjo tuaja nuk do ja urojmë askujt. Le të shpresojmë te Perëndia ndoshta. Të shpresojmë se Shqipëria do të bëhet një ditë dhe nuk do të ketë të tilla drama. Shpresoj  që djali juaj të ketë një jetë shumë më të mirë se tuajën. Vecanërisht Eriolës i uroj gjithë të mirat për qendresën dhe durimin e madh që ka.Shëdet dhe gjithë të mirat.’ ka përfunduar Ndrenika.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400