Leonora përshëndet fansat me një foto nga Shkupi

21:55 / E premte, 20 Prill 2018

 

Leonora Jakupi është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja kohët e fundit është bërë shumë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja është paraqitur nga Shkupi, e veshur me shumë stil me xhinse dhe këmishë të gjatë.

Leonora pranoi komente pozitive nga fansat, të cilët e komplimentuan atë për dukjen, e quanin “mbretëresha e shqiptarisë”.

Kujtojmë që ka tash e sa muaj prej kur Leonora nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri.

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400