Liberta Spahiu me foto tejet provokative(Foto)

22:39 / E mërkure, 11 Janar 2017

Liberta Spahiu është njëra ndër prezantueset më seksi të ekranit shqiptar. Drejtuesja e “Prive”, ka publikuar një foto seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Spahiu ka treguar fundshpinen e saj, e cila pamëdyshje është për çdo lavdatë.

Foto në fjalë s’do më shumë koment …

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400