Lind këngëtarja Xhensila Myrtezaj, bëhet nënë për herë të parë

15:10 / E enjte, 12 Korrik 2018
Ditën e sotme, çifti më i njohur i showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë bërë prindër për herë të parë.

Burime të ‘Gazetës shqiptare’ kanë bërë të ditur se pritjes së ëmbël të këngëtares i ka ardhur fundi, duke sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit. Xhensila ka lindur në një spital privat dhe mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Brenda pak ditësh pritet që këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku të bëhen prindër për herë të parë. Besi në një intervistë zbuloi se vajza do të lind në fillim të muajt korrik dhe se ishte shumë i emocionuar që do të bëhet baba.

Siç dihet çifti i njohur ka filluar të bëjë përgatitjet e fundit. Pak ditë më parë Xhensila tregoi nëpërmjet një postimi se po zbukuronte dhomën e vogëlushes, por ashtu si këngëtarja edhe Besi është përkushtuar dhe ka filluar me blerjet e fundit.

Aktori është fotografuar në një dyqan fëmijësh, teksa ka qenë duke blerë dhurata të shumta për vajzën. Në foton e siguruar nga ‘Iconstyle.al’ Besi shihet duke mbajtur në dorë një qese, e cila me siguri ka qenë e mbushur me rroba për foshnjën që pritet të vijë në jetë këto ditë.

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj
Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në një dyqan bebesh gjërat e fundit për vogëlushen e tij që pritet të vijë në jetë këto ditë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400