Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë (Foto)

17:55 / E martë, 13 Mars 2018

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, e cila njihet për sharmin dhe elegancën e saj.

Në çdo paraqitje Lola duket e mrekullueshme. Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë.

Në një fotografi të postuar nga vetë ajo në Instagram, Lola ka treguar këmbët e saj të gjata, të cilat duken seksi nga stërvitjet e shumta që i bën./

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400